Frissítés:

Elkeltek az ikrek gyógyulásának segítésére felajánlott óvodai bútorok! Az értük kapott összeget 2017 június 14-én továbbítottuk a család részére.

"Egymás kezét meg tudják még fogni, de azon kívül nem sokra képesek."

Az RTL Híradó riportja:

Ha Ön intézmény fenntartó vagy döntéshozó, és tervben van óvodai szék vásárlás, így tud segíteni:

A soron következő egy csoportra való (30db) lakkozott borovi fenyő óvodai szék vásárlásának teljes bruttó összegét 217.500.- Ft-ot felajánljuk Zoé és Alíz gyógyulásának segítésére. Ezen kívül ennek az intézménynek ebben az évben minden bútor árából 10% kedvezmény jár.

Ha nem tervez óvodai szék vásárlást, megosztással is segítheti a gyerekek mielőbbi gyógyulását, hogy Ők is tudjanak örülni majd egyszer ilyen kis-székeknek. Köszönettel, Berze Tamás (LOLA Bútor) Mátraterenye-Nádújfalu

ÉLET

HÁLA