Frissítés 16.11.01!

Ezt a két szettet lehet rendelni:

 

Karácsonyra összeállításra kerül egy kimondottan az ünnepre tervezett ajándékcsomag amit futárral tudunk küldeni magánszemélyek részére is.

Előrendelést legkésőbb december 11-ig, advent harmadik vasárnapjáig fogadunk. Így a legkésőbb rendelt kisbútor is időben a fa alá fog kerülni a picik nagy örömére. Ebben az egyedi színkombinációban és összeállításban az év más időszakában nem, csak karácsonyi vásár alkalmával lesz kapható. A kis-asztalról és kisszékről fotó, valamint a megrendelési oldal elérhetősége a hírlevélre feliratkozott vásárlóinknak szeptember közepétől, a facebook oldalunkon és a lolaovi.hu webáruház aktuális információi között pár héttel később lesz elérhető.

Most még csak július van de a tavalyi rendeléseket figyelembe véve nem árt időben felkészülnünk a karácsonyi dömpingre.

Ha nem is a gyártást de az alapanyag-beszerzést biztosan elindítjuk augusztusban.

A hangulatát nemsokára át tudjuk érezni, képekben pedig átadni mert a műhelyünkben állítandó karácsonyfát most hétvégén kiválasztjuk. (de csak pitymallatkor mert nappal nagy hőség lesz)

karácsonyi ajándék gyermek asztal

 

 

 

 

 

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés