17 óvodai csoportra való Plútó fenyő széket gyártunk 2020-ra

2019 október 14-től él a 17 csoportra való 510db kis-székek rendelése amit legkésőbb 2019. december 13-án zárunk akkor is ha nem fogyna el az 510db. Rendelési darabszám minimum 25. A rendelésre 10% előleg megfizetésével van lehetőség. A fennmaradó összeget szállításkor
készpénzben, vagy átutalással lehet kiegyenlíteni a megrendelőnek az 5000 Ft-os szállítási költséggel együtt.
Elállással bármikor élhet a megrendelő, de ez esetben a 10% befizetett előleg nem kerül visszatérítésre. (kivéve a törvényben előírt 2 hét alatt)
Az óvodák megrendelését, rendelési sorrendben tudjuk rögzíteni.
A beérkezési sorrend listáját ezen az oldalon, nyomon követhetik, amit minden rendelés után frissítünk.
A termékek szállítása 2020. május 11-15. között lesz.

Fontos! A székekhez 120x60cm -es asztalok rendelhetőek, megfelelő asztallap magassággal.

Garancia: Abban az esetben, ha nem teljesülne a szállítás az utolsó időpontig, a Plútó óvodai szék a megrendelő számára térítésmentesen kerül kiszállításra.

Felhasznált alapanyagok

A szék minden része és az asztal váza műszárított borovi fenyő.

Asztallap: lekerekített sarkú laminált fenyő dekor 2mm-es gömbölyített ABS élzárással.

Felületkezelés: vizes bázisú gyermekbarát lakk 3 rétegben.