Rajzpályázat kiírás

Ha megkérdeznénk a gyerekeket, hogy mi a kedvenc játékuk, egy egész játékbolt árukészletét felsorolnák. De ha azt mondjuk nekik, hogy rajzolják le ugyan erre a kérdésre a választ, meg lenne az az egy. Az a bizonyos, az a kedvenc, aminek néha varázsereje is van

Kedvenc játékaim – Rajzpályázat kiírás

(TIPP: 1-3 rajz elég csoportonként, különben nagyon eloszlik majd a szavazat)

Kedvenc játékaim – rajzpályázat óvodásoknak
A Lola Bútor rajzpályázatot hirdet magyarországi és magyar nyelvű határon túli óvodák részére.
Pályázati feltételek:
Az alkotások A4-es méretben bármilyen technikával készülhetnek (grafitceruza, színes ceruza, filctoll, zsírkréta, pasztellkréta, víz-, akril-, akvarellfesték, kollázs-, illetve vegyes technika)
Az alkotások valamelyik sarkában kérjük feltüntetni:
– az óvoda és a csoport nevét. Az alkotó nevét csak a szülő írásbeli engedélyével.
A beküldés módja: A beszkennelt pályaműveket email-ben kérjük eljuttatni. (lolahungary@gmail.com) (jpg, png formátum jó, pdf formátum nem jó)

Beérkezési határidő: 2019. december 2.

A rajzokra szavazni a Lola Bútor Facebook oldalán lehet december 4-től december 13 délig

A többi évekhez hasonlóan e kezdeményezéshez az idén is csatlakoztak segíteni szándékozó vállalkozások. Név szerint a  Csodafa játékbolt, A Dóri Divat& Dekor/ Gönyüi Varroda valamint a Cserók ajándék. Felajánlásaikat a második és a harmadik helyezettek fogják megkapni.

Díjak:

1. helyezett HONEY PLUSZ játékkonyhabútor
  2. helyezett fejlesztőjátékok
  3. helyezett 1-1 darab babzsák fotel (4db 3. helyezés lesz)

A pályázat beküldésével a pályázó hozzájárul, hogy a Lola Bútor a honlapján és közösségi oldalain közzétegye, illetve a továbbiakban bármilyen formában felhasználja a beküldött alkotást.
Minden pályázónak sok sikert kívánunk!

Nyeremény felajánlók

Lola Bútor

Óvodai bútorok

Óvodavilág

Óvodai játékok

Dóri Divat & Dekor

Egyedi ajándéktárgyak

Cserók ajándék

Ajándékbolt

Következő projekt

Ismersz olyan céget aki vállalná óvodák támogatását?