Magyar Falu Program és társai

by | nov 12, 2020

Aki nyert az sorban áll

Hatalmas gratuláció azoknak a településeknek, akik az időt és az utánajárást nem kímélve részt kívántak venni a Magyar Falu Programban! Az már csak hab a tortán, ha sikeresnek is minősítették a pályázatot és több millióval tudtak hozzájárulni a település óvodájának fejlesztéséhez. Bár nagy az öröm mindenhol és mindenki szeretne azonnal mindent beszerezni, sőt az is késő lenne, ha már ott állna a teherautó az ajtóban, de azért egy kicsit visszább kell venni a lendületből! Tanácsolja ezt a Lola Bútor Kft. Általában csak 1 óvoda létezik az pedig a tied. Legalábbis mi így tapasztaljuk. Aztán persze kiderül a telefonhívásod után, hogy még rajtad kívül másik 5 óvoda is ugyan ezt gondolja. És mit szeretne az összes óvoda? Bútort, de azonnal! Ezért szerencséd van, hogy telefonhívás terén te voltál a gyorsabb. / De halkan lesz ide leírva, hogy sajnos nem te vagy az első telefonáló/ Miért? Mert, ahogy azt már többször jeleztük a rendeléseket érkezési sorrendben dolgozzuk fel. Mindenkit visszahívunk, vagy e-mailen keresztül egyeztetünk a rendeléssel kapcsolatban. Árajánlat, fizetés, szállítás, szállítás körüli teendők. Ez mind- mind olyan eleme a megrendelésnek, ami időt igényel. Menet közben kiderül, hogy a bútor család, ami rendelve lett nem is fér el. Újra kell tervezni. Vagy ki kell pótolni a megrendelést, mert mégis csak többet fordítanak rá, mint az az eredeti tervekben szerepelt. Ez is plusz idő. Nekünk pedig plusz munka. A Lola Bútor Kft alkalmazottai emberek. Ha robotok lennének, gyorsabban menne minden. De ember tervez és ezt a munkát ember is végzi el. Ezért néha egy kis türelmet és megértést kérünk tőled! Rosszabb helyzetben is kihúztuk a saját taligánkat a bajból, de a mostani helyzet ellene nem tudunk mit tenni. Kórház, karantén, ismét kórház ez mind-mind hátráltatja a munkát. Ha nem vesszük, fel a telefont nem azért van, mert eltűnt a Lola. Ez azért van, mert vagy szállítás történik vagy éppen gyártás. Amint lehetőség van, a visszahívásra már csörög is nálad a mobilod. Óvodát még nem hagyott cserben a Lola Bútor és ezt tartjuk is a jövőben is.