LOLA 250 Óvodai Galéria

Tömör fenyőből, masszív szerkezettel, kényelmes lépcsővel készülő óvodai galéria gyerekek részére. Biztonságos, ívesen megmunkált korlátelemekkel. Nagy teherbírású, minden igényt kielégítő, gyerekbarát lakkozott felülettel, laminált padozattal.

Cikkszám: LD-GAL-250 Kategória: Címkék: , ,

Az óvodai galériák több lehetőséget kínálnak a gyermekek szórakozására. Kiscsoportos foglalkozásoknak lehet helyszíne, szerepjátékok színteréül szolgál és igazi kiváltság, ha a délutáni alvás során ezt a birodalmat veheti birtokba néhány gyerek. A fenyő időtlen szépséget hoz a csoportszobába. Ezek a meleg és földszínű árnyalatokban pompázó galériák összhangban vannak a természettel, így kiválóan illeszkednek az óvodai környezetbe.

Méreteket kérünk, kis ráhagyással. A padozat magassága is választható, mi a 140 cm-t ajánljuk.

A galéria gyártása és beépítése a megrendelések sorrendjében történik.

Egyedi igények szerint készített óvodai fenyő galériák, rendelhető kiegészítőkkel.

Az árak bruttó árak és tartalmazza a helyszíni szerelést is.

Szállítási időpontot és árat a helyszín és darabszám ismeretében tudunk adni, ami az árajánlaton feltüntetett érvényességi időn belüli rendelésnél tartható.

Tömeg 300 kg
Méretek 300 × 200 × 250 cm