FERNANDA Óvodai Öltözőszekrény

4ajtós öltözőszekrény belső akasztóval, polccal.
Rendeléskor az ajtók színeit megjegyzésben kérjük.

Cikkszám: LD-FERNANDA Kategória: Címkék: , , ,

Ahogy a gyerekek belépnek az óvodába, legelőször az öltözőben kell, hogy megszokják a saját helyüket. A szekrények kiemelkedő szerepet játszanak ebben a folyamatban. Azok a szekrények nem csupán tárolók, hanem egy kisgyermek számára az első saját kis szentélyek.

Az ideális óvodai öltözőszekrény olyan, mint egy kis varázsdoboz. Minden apró polc, rekesz és fogantyú tervezésénél a gyermeki szükségletekre gondoltunk. A kis kezekhez illeszkedő fogantyúk könnyű kezelhetőséget biztosítanak és az ajtók kinyitása egy könnyű mozdulat. A praktikus tervezés a mindennapi rutin részévé teszi az öltözködést, miközben kialakítja az önállóság érzését a kicsikben.

A FERNANDA öltözőszekrény egy zárt változata az öltözőknek, amely a magánélet védelmét szolgálja. A négy ajtós szekrény belső akasztóval és polccal rendelkezik. Helytakarékos megoldás azon óvodák számára, ahol kisebb helyiség áll a rendelkezésre.

Méretek: 66 cm széles, 170 cm magas, 35 cm mély,

Zárható