MIRABO – Színes Ajtós Óvodai Szekrény

4 elemes színes óvodai játéktároló szekrény, választható színekkel.

Az óvodai csoportszoba szekrénysorok nem egyszerűen csak tárgyak, hanem varázslatos eszközök, amelyek hozzájárulnak a kisgyermekek kényelméhez, fejlődésükhöz és tanulási élményeikhez. Az óvodai bútorok kiválasztása tehát nem csupán egy döntés, hanem egy befektetés a jövő generációjának boldog és sikeres fejlődésébe. A szekrénysorok színes és vidám kivitele hozzájárul az óvodások jókedvéhez, miközben a tér barátságos és invitáló atmoszféráját teremtik meg.
A játéktárolók különböző rekeszekkel, polcokkal és fiókokkal rendelkeznek, hogy segítsenek a gyerekeknek kategorizálni és rendezni a játékokat. Az ajtókkal zárt részek segítenek megőrizni a játékok épségét. A prémium kategóriás Mirabo szekrénysor tervezéskor a megjelenésen kívül a biztonság volt a fő szempont. A fékezős fiókok és a csillapított záródású ajtók nem okozhatnak sérülést.

1, 2. elem: 90 cm széles, 4 ajtós, polcos
3. elem: 90 cm széles, 2 ajtós, középen polcos, alul játéktároló konténerek
4. elem: 45 cm széles, alul 3 fiókos, középen nyitott polcos, felül ajtós

Tetszés szerint sorbarendezhető